skip to Main Content

Biz Kimiz?

Butik çalışma stilini benimsemiş prodüksiyon temelli bir reklam ajansıyız. Her zaman yenilikçi ve farklı olandan yanayız. Markaların reklam stratejilerini oluşturur, ihtiyaç olunan her konuda profesyonel destek sağlayabilmek için çalışırız. Markaların ihtiyacı olan her detayı planlar, iş akış sürecimize uygun olarak çalışmalarımızı tamamlarız. Web site tasarımından animasyona, ürün çekiminden tanıtım filmi çekimine; sosyal medya yönetiminden dijital pazarlamaya; açık hava reklam planlamadan itibar yönetimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunarız. B2B veya B2C çalışan her marka için ve her sektörde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Çalıştığımız her markaya bir de kendi objektifimizden bakar; gördüklerimizi yansıtırız.

Misyon

Markaların tüketicileri tarafından akılda kalıcı olmaları için ve doğru marka algısını yaratabilmek adına tüm reklam faaliyetlerini baştan sona bir strateji kapsamında hazırlamak ve tam destek sunabilmek.

Vizyon

Markaların kurumsal iletişim faaliyetlerinde etkinliğini artırmak için etkili reklam stratejileri sunmak ve marka yönetimini prodüksiyon hizmeti ile birleştirerek akıllara gelen ilk prodüksiyon temelli reklam ajansı olmak.

Ekibimiz ve Altyapımız

Biz 10 kişilik dinamik ve genç bir ekibiz. Prodüksiyon temelli reklam ajansı olarak profesyonel ve donanımlı bir stüdyoya ve ofise sahibiz. Markamızın kurucusu Fotoğraf Sanatçısı Utku Demirsoy prodüksiyon ekibimizin, markamızın kurucu ortaklarından Pazarlama Direktörü Tuğçe Demirsoy içerik ve tasarım ekibinin yöneticisidir.

Markanıza bir de bizim gözümüzden bakın!

Back To Top