Markamera 

Markamera 2015 yılında Ankara’da kurulmuş dijital reklam ajansıdır. Sosyal medyanın öneminin tartışılmaz olduğu günümüzde, markaların sosyal medyada aktif olarak yer alması kaçınılmazdır. Markamera bu alanda markalar için sosyal medya yönetimi, fotoğraf ve video çekimi, veri analizi, seo, Google adwords hizmetleri vermektedir.

Markanızın günden güne büyümesi için yaratıcı ekibiyle size özel güncel ve özgün içerikler hazırlayarak, sosyal medya hesaplarınızda aktif paylaşımlarda bulunmaktadır. Doğrudan hedef kitleniz üzerine yapılan çalışmalar, minimum bütçe ile maksimum hedef kitleye ulaşmanız amacını taşımaktadır.

Bu doğrultuda, markanızın sosyal medyada imajını koruması için, doğru zamanlarda doğru paylaşımları yapması gerekmektedir. Bu ise Markemera’nın uzmanlık alanıdır!

Utku Demirsoy Fine Art & Commercial Photography

 

 

Animative

BİZ KİMİZ?

Animative™, alternatif bir animasyon fabrikasıdır. Dijital grafik tasarım, web ve mobil teknolojileri, animasyon, prodüksiyon, illustrasyon… kısaca markanıza değer katacak her konuda hizmet veririz. Alanında en iyilerle çalışır, yılların bilgi birikimini yenilikçi bakışımızla harmanlayarak amaca yönelik en yüksek kaliteyi hedefleriz.

NE YAPARIZ?

Markanızın değerini ve prestijini artıracak, aynı zamanda tanıtım konusunda sizi zirveye taşıyacak her türlü çalışmayı yaparız. Kendine özgü ve orijinal işler çıkartırız. Tasarım elementlerimizi, dokularımızı, stillerimizi kendimiz hazırlarız. Yapabileceklerimiz sizin hayal dünyanızla sınırlı.

NEDEN BİZ?

Çünkü Animative™ sıradan bir animasyon fabrikası değildir. Ortaya koyduğumuz her üründe hızlı bir şekilde, kaliteden ödün vermeden çalışarak fark yaratan işler ortaya çıkarırız. Son trendleri titizlikle uyguladığımız tasarımlar kullanıcı dostudur. İleriye dönük olası değişiklikler için de hayat kurtarıcı çözümler sunarız ve markanızı geleceğe taşırız. Birbirinden seçkin müşterilerimize hazırladığımız prestijli ve ses getiren işlerimize, her geçen gün yenilerini eklemekteyiz. Taşıdığınız cevheri Animative™’ın tecrübeli ellerine bırakın; sonsuz hayal gücüyle onu işleyip en etkili yoldan hedef kitlenize ulaştırsın

 ANKARANEYİYO.COM

Loading…

 GASTROMERA

Ankara’nın en iştahlı fotoğrafları burada! Lezzetinden sual olunmaz tariflerinizi, alanında uzman fotoğrafçılarımız fotoğraflıyor! İşletmenizin menüsünde, reklamlarında ya da sosyal mecralarda kullanabileceğiz fotoğrafların çekimini, başından sonuna kadar yapıyoruz. Kaçınılmaz son ise fotoğraflanan lezzetlerin tadına bakılması oluyor!

 O ANIMIZ

En özel anlarınızı hayatınız boyunca yanınızda, evinizde, bilgisayarınızda, albümlerinizde saklamak istersiniz elbette… Biz o anlarınızda yanınızda olarak, unutulmaz zamanlarınızı kayıt altına alıyoruz! Özel günlerinizde beklentileriniz doğrultusunda, yıllar sonra her dönüp baktığınızda sizi gülümsetecek fotoğrafları, videoları biz çekiyoruz!